Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

ul. Nowokabacka - opóźnienia w realizacji po stronie ursynowa

Na dzień dzisiejszy (15.06.2016) występuje spore opóżnienie w realizacji połączenia Ursynowa z Wilanowem poprzez ul. Nowokabacką po stronie Ursynowa.

Pomimo zapewnień Burmistrza Ursynowa, że wszystkie procedury zakończą się w zimie 2015/2016 i będzie możliwość wystąpienia o pozwolenie na budowę, to termin ten nie został dotrzymany.

Burmistrz tlumaczy, że powstała konieczność poprawienia całej dokumentacji w związku z budową Lidla przy ul. Rosoła i "dorysowanie" zjazdu do nowopowstającego sklepu.

Pomimo to mamy zapewnienie Burmistrza, że termin realizacji inwestycji (lato 2017) nie jest zagrożony i wszystko zostanie oddane do użytku w planowanym czasie.

 

Sprawę opóźnień opisała Gazeta Wyborcza - tutaj

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)