Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Ewa Halina Cygańska - Przewodnicząca Klubu Radnych Nasz Ursynów

Ewa Cygańska - Radna nasz Ursynów

 

Przewodnicząca Klubu Radnych Nasz Ursynów

Działaczka społeczna

Radna II kadencji. Absolwentka Podyplomowych Studiów UW o kierunku samorząd terytorialny i rozwój lokalny. Współpracuje z organizacjami pozarządowym z terenu Ursynowa i Warszawy. Inicjatorka wielu nowych przedsięwzięć realizowanych w poprzedniej kadencji np. Zostaw 1% na Ursynowie, Jarmark Świąteczny, Forum Aktywnych Kobiet na Ursynowie. Szczególnie wspiera seniorów i osoby niepełnosprawne. Chętnie poświęca czas na czytanie ursynowskim przedszkolakom.

Autorka wielu artykułów dotyczących spraw społecznych zamieszczanych w lokalnej prasie. Złożyła ponad 60 interpelacji w tym wiele promujących naszą dzielnice lub dotyczących nowych inicjatyw kierowanych do mieszkańców.

Za działania na rzecz Osób Niepełnosprawnych odznaczona przez Prezydenta RP. Jest członkiem Stowarzyszenia Nasz Ursynów, Stowarzyszenia Maja z Ursynowa, Uniwersytetu III Wieku przy SGGW oraz Biura Porad Obywatelskich CIS.

 

Komisje w kadencji 2014-2018:
Komisja Inwestycji Komunalnych i Transportu 
Komisja Bezpieczeństwa
Komisja Rewizyjna

 

 
KONTAKT: Ewa.Cyganska@NaszUrsynow.org
Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)